RLC günleri Sınırların Ötesinde mottosuyla başlıyor

Üniversite öğrencilerinin merakla beklediği Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübünün çalışmalarıyla düzenlenen RLC Günleri, #SınırlarınÖtesinde mottosuyla 16. kez kapılarını açmak için gün sayıyor.

11-13 Şubat tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan RLC Günleri;  sektörün dev firmalarını, STK’ları, alanında uzman kişileri ve sürpriz konukları öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor.

Gelişen dünya trendlerini takip eden teknik ve kariyer odaklı oturumları ve son teknolojik ürünlerin sergileneceği stantlarıyla, öğrencilere henüz mezun olmadan sektörü yakından tanıma fırsatı sunan ve bu yıl 16.kez düzenlenecek olan RLC Günleri, #SınırlarınÖtesinde mottosuyla kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kariyer odaklı oturum ve panellerle öğrencileri sektör profesyonelleriyle bir araya getirecek olan RLC Günleri, elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerinden dev firmaları, STK’ları ve sürpriz konukları öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma