Porland’dan aşık eden kampanya

Porland, sevdiklerinden ilham alanlara Sevgililer Günü’ne özel birçok üründe geçerli %50’ye varan ve üzeri indirimler sunuyor.

Porselen denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Porland, Sevgililer Günü’ne özel %50’ye varan ve üzeri indirimlerle sevdiklerinizi mutlu edecek fırsatlar sunuyor. Porland, Porselenseverleri “seç, beğen, birleştir” mottosuyla sevdiklerinden ilham alarak kendi koleksiyonlarını yaratmaya ve hediye alternatiflerini oluşturmaya davet ediyor. Ethos, Wild Life, Botanical, Copper Line, Pure Seasons vb. birbirinden şık ve inovatif birçok ürüne uygulanacak indirimle Porland, kalpleri sofralarda buluşturmayı hedefliyor.

 

Masaüstü ürünlerin yanı sıra pişirim ve servis ürünleri, dekoratif ve hediyelik ürünler vb. pek çok kategorideki indirimli ürünlere www.porland.com adresinden ya da Porland mağazalarından ulaşılabilecek. Kampanya 13 – 16 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. Ayrıca, Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli lider porselen devinin kendi özel reçetesi Alumilite ile üretilen renkli ve orijinal tasarımlara sahip ürünler hem takım hem de tek olarak seçilebiliyor.
Hibya Haber Ajansı

Okunma