Kayak için Kartalkaya’yı tercih ediyoruz

Ekotürk TV Anchor ve Apivital/Orka Vitals yönetici ortaklarından Ahu Orakçıoğlu, MAG Şubat sayısına verdiği röportajında kayak tatil rotalarından ve planlarından bahsetti.   Yurt dışı gezi rotalarını anlatan

Ekotürk TV Anchor ve Apivital/Orka Vitals yönetici ortaklarından Ahu Orakçıoğlu, MAG Şubat sayısına verdiği röportajında kayak tatil rotalarından ve planlarından bahsetti.

 

Yurt dışı gezi rotalarını anlatan Orakçıoğlu “Yurt dışında Courchevel, son derece keyifli oluyor. Pistlerin yanı sıra, yeme, içme ve eğlencesi ile favorimiz” dedi. Kışın kış tatilini, yazın yaz tatilini sevdiğini anlatan Orakçıoğlu “Kayak ve dağ havasını çok sevsem de, masmavi denizlerde yüzmeyi hiçbir şeye değişmem” ifadelerini kullandı.

 

Aşk dolu kareleri ile ilk kez birlikte objektif karşısına geçen Hande Soral ve İsmail Demirci’nin kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, Sevgililer Günü ve kayak özel röportajları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma