Divan Pastaneleri’nden sonsuz aşklara koleksiyonu

Sevgililer Günü’nü bu yıl “Sonsuz Aşklara” ithaf eden Divan Pastaneleri, aşkını kutlamak isteyen misafirler için birbirinden lezzetli ve özel ürünler hazırladı

Enfes bitter çikolatalı kalp şeklinde pastanın yanı sıra birbirinden lezzetli pralin çikolataların yer aldığı özel tasarım kutuları ve herkesin aşkını coşkuyla anlatması için eğlenceli bir yol sunan Sonsuz Aşk Sürpriz Oyunu ile 14 Şubat’ı çiftler için ölümsüzleştirmeye hazırlanıyor. Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan bu koleksiyona tüm Divan Pastaneleri’ni ziyaret ederek veya divanpastaneleri.com.tr adresinden tek tık ile ulaşmak mümkün.

Divan Pastaneleri, sonsuz aşkın gücüne inananlar için hazırladığı Sevgililer Günü özel Koleksiyonu ile sevdiklerinin yüzünü güldürmek için kalp pasta, özel tasarım kutusu ile pralin çikolataların yanı sıra aşkını göstermenin eğlenceli bir yolunu sunan; içerisinde 12 farklı gizli görev bulunan Sonsuz Aşk Oyunu ve birbirinden iddialı hediye seti alternatifleri ile sonsuz aşklara ithafen hazırladığı bu özel koleksiyonunu misafirlerinin beğenisine sunuyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz ve paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bu deneyim Divan Pastaneleri’nde sizleri bekliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma